Obiekty komercyjne


1. Spotkajmy się i porozmawiajmy.
Podczas pierwszego spotkania opowiecie Państwo o swoich potrzebach. Oferujemy obsługę transakcji takich jak:
a)    sprzedaż obiektu komercyjnego,
b)    kupno obiektu komercyjnego,
c)    wynajem obiektu komercyjnego.

Porozmawiamy o Państwa sytuacji i potrzebach, przeanalizujemy cel finansowy, jaki Państwo chcecie osiągnąć.  Zapytam również, jakich konkretnych działań ode mnie, jako swojego pośrednika w obrocie nieruchomościami, oczekujecie. Jeśli wspólnie dojdziemy do przekonania, że jestem w stanie Państwu pomóc, nasza współpraca z pewnością nie zakończy się na jednym spotkaniu.

2. Jak to zrobić?
Natychmiast przystąpimy do działania opracowując konkretną strategię sprzedaży/kupna/najmu obiektu komercyjnego i określimy wstępny plan działań marketingowych. W oparciu o wybrany wachlarz działań i aktualną sytuację rynkową określimy cenę sprzedaży/kupna/najmu obiektu komercyjnego oraz możliwie najkrótszy czas realizacji usługi. Po uzgodnieniu wszystkich warunków współpracy – podpiszemy umowę – i niezwłocznie przystąpimy do działania, aby spełnić pokładane w nas oczekiwania.

3. Z pasją działamy i finalizujemy cel!
Postaramy się, aby zapomnieli Państwo o problemach związanych z nieruchomością. Zadbamy o każdy najdrobniejszy detal, aby proces kupna/sprzedaży/najmu nieruchomości z pasją doprowadzić komfortowo i bezpiecznie do końca.
W razie takiej potrzeby rozwiążemy inne Państwa problemy związane z obiektem komercyjnym.

Ile to kosztuje? Nasza pasja do nieruchomości – nic, reszta - do uzgodnienia.