Sprzedaż Twojej nieruchomości

1. Spotkajmy się i porozmawiajmy.
Przy pierwszym spotkaniu opowiecie Państwo o swojej nieruchomości. Porozmawiamy o Państwa sytuacji i potrzebach, przeanalizujemy cel finansowy, jaki Państwo chcecie osiągnąć. Zapytam również, jakich konkretnych działań ode mnie, jako swojego pośrednika w obrocie nieruchomościami, oczekujecie. Jeśli wspólnie dojdziemy do przekonania, że jestem w stanie Państwu pomóc, nasza współpraca z pewnością nie zakończy się na jednym spotkaniu.

2. Jak to zrobić?
Natychmiast przystąpimy do działania opracowując konkretną strategię sprzedaży i wstępny plan działań marketingowych.
Jakich?  Przykładowo:
    • sesja zdjęciowa,
    • przykładowa wizualizacja,
    • promowanie ofert na głównych portalach nieruchomościowych wraz z wyróżnieniami,
    • video promujące nieruchomość,
    • promocja w social mediach (codzienne odświeżanie ogłoszeń na wiodących forach),
    • promocja przez Instagram’a i Facebook’a (założymy oddzielne strony, które będziemy prężnie promować za pomocą już istniejących stron, aby uzyskać większe zasięgi),
    • strona internetowa promująca Nieruchomość.
W oparciu o wybrany wachlarz działań i aktualną sytuację rynkową określimy cenę sprzedaży oraz możliwie najkrótszy czas sprzedaży. Po uzgodnieniu wszystkich warunków współpracy – podpiszemy umowę – i niezwłocznie przystąpimy do działania, aby spełnić pokładane w nas oczekiwania.

3. Z pasją działamy i finalizujemy cel!
W sposób profesjonalny zajmiemy się prezentacją i reklamą Państwa nieruchomości, aby trafić do możliwie najszerszego grona klientów. Zadbamy o każdy najdrobniejszy detal, aby proces sprzedaży nieruchomości doprowadzić komfortowo i bezpiecznie do końca. Dołożymy wszelkich starań, aby zapomnieli Państwo o problemach związanych ze zbyciem nieruchomości, a my włożymy całą energię i wiedzę, aby znaleźć nabywcę i pomyślnie sfinalizować transakcję.
W razie potrzeby rozwiążemy inne Państwa problemy związane ze sprzedażą nieruchomości.
Ile to kosztuje? Nasza pasja do nieruchomości – nic, reszta - do uzgodnienia.